Морозиво з маршмеллоу і пісочним печивом

by admin

Морозиво зі смаком пташиного молока вельми популярний десерт у багатьох міських кав’ярнях. Якщо знати, що фішка кондитерів в ньому – маршмеллоу, то, при бажанні, можна приготувати цей десерт і в домашніх умовах.

Інгредієнти на 3 порції:

Молоко 3,2% – 200 мл
Зефір жувальний «Mini Snowy mallows» або «Тучки–штучки» – 100 г
Вершки 30% – 200 мл
Цукор – 130 г
Сіль – щіпка
Кукурудзяний крохмаль – 3 ч. ложки
Какао – порошок- 20 г
Чорний шоколад – 30 г
Пісочне печиво -70 г
Вода питна – 80 мл
Готуємо шоколадний соус для морозива. Для цього в маленькому сотейнику на середньому вогні з’єднуємо 80 мл води, 45 грам цукру і какао-порошок, варимо 2 хвилини. Додаємо розкришений темний шоколад і варимо до розчинення і однорідності. Переливаємо в герметичну банку до використання.
Розчиняємо крохмаль в 50 мл молока.
Для морозива в невеликому сотейнику на середньому вогні з’єднуємо залишився молоко, вершки, білі міні меллоус та/або «Тучки-штучки», 85 грам цукру і сіль, доводимо суміш до повного розчинення маршмеллоу, вливаємо крахмальное молоко і варимо, при постійному помішуванні до загусання. Знімаємо з вогню, остуживаем до кімнатної температури, після чого відправляємо на ніч у холодильник.
Отриману суміш слід заморозити у фризер для морозива, згідно з інструкцією, додавши розкришене пісочне печиво в останні пару хвилин заморозки.
Готове морозиво прибираємо в контейнер, прочередовав його шарами з шоколадним соусом (6-7 чайних ложок). Поміщаємо його в морозилку мінімум на 5 годин до подачі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *